Pozice 1

na jižní moravě

Dlouholetá tradice

v oblasti obrábění kovů

Pozice 1

na jižní moravě

Dlouholetá tradice

v oblasti obrábění kovů

Historie

Historie firmy

Představujeme Vám firmu Morava Metal s.r.o., zabývající se především obráběním kovů. V této výrobě má společnost dlouholetou tradici, i když vznikla teprve v roce 2003 a to v důsledku nových vlastnických vztahů. Do této doby byla firma známa pod jiným názvem již od roku 1992.

Jedná se o středně velkou prosperující firmu, se standardními a komplexními službami, jako je systém kontroly jakosti, dodržování technologie, přesnosti výroby atd.. Každý z našich zaměstnanců může nabídnout mnoholeté zkušenosti získané prací v oboru.

Své současné postavení na českém i zahraničním trhu získala firma díky podnikové filosofii, kterou staví na principu individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, pro kterého se snaží vždy nalézt optimální řešení výroby, a to jak po stránce technické, tak i obchodní.

V rámci rozvoje firmy, rozšíření a modernizace strojového parku a tím i zrychlení a zpřesnění výroby, si dovolujeme nabídnout volnou kapacitu na výrobu různých strojních součástí. Nabízíme výrobu přírub, hřídelí, řemenic a jiných výrobků dle přání a dokumentace zákazníka. Jedná se o práci na klasických i CNC strojích. Dále provádíme jednoduché zámečnické práce, jako je svařování, ohýbání, vrtání, frézování a kompletace dílů dle dokumentace.

Jako další služby můžeme nabídnout povrchovou úpravu kovů a kovových výrobků tryskáním ocelovou drtí nebo křemičitým pískem. Dále nabízíme metalizaci povrchů prováděnou stříkáním zinku, hliníku a mědi.

Top